Kontakt

Sintar

osu.sintar@gmail.com

tel: +48 667 431 580

Fanpage

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Warsztat tworzenia własnych inicjatyw twórczych – zaproszenie

Warsztat_dla_dzialaczy_spolecznych_z_Arakanu_Birma_2013

 Warsztat tworzenia własnych inicjatyw twórczych

Część I – sobota, 17.X: 13:00-16:00
Część II – niedziela, 18.X: 15:00-18:00

Uwaga, mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na otwartych warsztatach! Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych – aktywnych, otwartych i twórczych.

W ramach warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak w przestrzeni publicznej zrealizować własny pomysł. Skoncentrujemy się także na stworzeniu scenariuszy nowych, inspirujących zajęć, które mogłyby wejść do oferty Ośrodka Sintar w najbliższych miesiącach.

Warsztaty mają charakter bezpłatny i są przeznaczone dla młodzieży z Ośrodka Sintar oraz wszystkich chętnych: Polaków, Czeczenów i przedstawicieli innych społeczności w wieku 13-17 lat.

 

Termin zgłoszeń: 16 października, godz.: 15:00
Kontakt i zgłoszenia: osu.sintar@gmail.com

 

Prowadzący:

Witek Hebanowski - szef Fundacji Inna Przestrzeń, trener o międzynarodowym doświadczeniu, inicjator m.in. Międzynarodowego Maratonu Pisania Listów Amnesty International (Write-for-Rights), festiwali Transkaukazja i One Caucasus, współinicjator i koordynator programowy Centrum Wielokulturowego w Warszawie

 

Projekt „Otwarty Sintar – edukacja międzykulturowa w praktyce” realizowany jest w ramach małego grantu Centrum Komunikacji Społecznej. Projekt dofinansowany ze środków m.st. Warszawa.